Forum strefaPSX

Seria Grand Theft Auto na PS2

Offline CyborgDE

  • *
  • 439
  • 5
  • Do u know de wae?
    • Zobacz profil
  • PSN ID: CyborgDoge
Odp: Seria Grand Theft Auto na PS2
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 28, 2017, 18:57:14 »
Oho, widzę odkopano niezły temat, który mi jakimś cudem umknął.
GTA III-moja przygoda z tą odsłoną zaczęła się właśnie na PS2. Wcześniej zdarzało mi się pograć chwilę na PC, ale jakoś nigdy nie przysiadłem na dłużej. Koniec końców nie ukończyłem jej na PS2, a później na PC. Nadal czekam na okazję, aby dorwać najlepszą według mnie wersję, czyli wydaną na klasycznego Xboxa i ograć ją jeszcze raz na tejże platformie. Gra prezentuje się na tej konsoli pięknie.

GTA VC-Tutaj historia podobna jak w przypadku Veca. Po premierze GTA SA na PC udało mi się dorwać od kuzyna pirata na płytce Verbatima. Potem zapragnąłem mieć oryginalne pudełko i przypadkiem nabyłem GTA VC na PC. Było znajome logo, a kolorowe grafiki z gry wyglądały obiecująco i w sumie nie żałuję. Bawiłem się przednio, bardzo miło wspominam(poza paroma wiadomymi misjami  ;D), jednak nie jest to moja ulubiona cześć serii.

GTA SA-No i tutaj mógłbym napisać poemat. Godziny w grze liczone już chyba w miliardach. Szczerze mówiąc na PS2 zaczynam przechodzić dopiero teraz, ale na PC temat ten był wałkowany wiele razy. Mapę znam lepiej niż moją okolicę. Każdy zakamarek zwiedziłem i w sumie ta gra uruchomiła we mnie manię eksploracji map w grach i chłonięcia ich w 100%. Zdecydowanie moja ulubiona część uniwersum 3D. Klimat jaki panuje w tej grze jest nie do podrobienia, przynajmniej według mnie.

GTA LCS-Tej części jeszcze nie zdążyłem poznać na tyle, aby się o niej jakoś w większym stopniu wypowiedzieć. Mam wydanie na PS2, jednak dalej czekam, aby dorwać je na PSP i przejść właśnie na tej konsoli.

GTA VCS-Aktualnie ogrywam sobie powoli wieczorami w łóżku na PSP. Jestem pod wrażeniem ile udało sie wyciągnąć z PSP jeśli chodzi o to, jak ta gra wygląda. I ja podobnie jak inni fani jestem zawiedziony brakiem San Andreas Stories. Myślę, że było by to możliwe, musieli by jedynie nieco podzielić mapę na kilka segmentów lub zamknąć się na jednym mieście, np. Los Santos i okolicach. Z chęcią wcieliłbym się w rolę np. Sweeta. Myślę, że byłby to hit sprzedażowy zaraz po GTA SA, jeśli chodzi o uniwersum 3D.

Odp: Seria Grand Theft Auto na PS2
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 07, 2018, 16:00:09 »
uwielbiam serię gta i inne gry w stylu gta ogrywać na konsolach