Forum strefaPSX

gumislav i jego YouTube

Offline gumislav

• *
  • 1304
  • 2
gumislav i jego YouTube
« dnia: Lipiec 24, 2016, 15:52:33 »
Zgodnie z sugestią Bodzia wszelkie nowe filmiki nagrane dla Strefowiczów prezentować będę w poniższym temacie  :)

Dzisiaj kompleksowy poradnik rozbierania, czyszczenia i składania PSXa:

Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

Offline gumislav

• *
  • 1304
  • 2
Odp: gumislav i jego YouTube
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2016, 15:37:16 »
Dzisiaj mam wam przyjemność zaprezentować licencjonowany przez SONY pad do PS2 firmy Fanatec o nazwie Motion Controller. Pad wyposażony jest w czujnik przechylenia, dzięki czemu możemy grać nie używając lewego analoga, a zamiast tego wychylając w różne strony całego pada.

Offline gumislav

• *
  • 1304
  • 2
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2016, 15:16:38 »
Nowy filmik, tym razem unboxing Crash'a 3 Warped z Allegro. Wciąż bez statywu... ale już nie długo. Zapraszam  :)

Offline Basteq

• *
  • 33
  • 0
  • Sebastian Brejza
  • PSN ID: Basteq_PL
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2016, 01:45:22 »
Nowy filmik, tym razem unboxing Crash'a 3 Warped z Allegro. Wciąż bez statywu... ale już nie długo. Zapraszam  :)

Posiadam okładkę (tylko tylną), oraz instrukcje do Quake 2, jeżeli jesteś zainteresowany, podaj adres na priv i podeślę Ci pokrywając łącznie z kosztem wysyłki. Szkoda, że nie posiadam przedniej okładki. Oczywiście instrukcja i okładka po Angielsku.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2016, 01:54:15 wysłana przez Basteq »

Offline gumislav

• *
  • 1304
  • 2
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2016, 07:20:02 »
You are my hero!!!  ;D
Z przyjemnością zapłacę ci za tę papierologię i za przesyłkę, a jeśli nie będziesz chciał kasy, to mam kilka przydatnych konsolowych fantów na rewanż i również chętnie coś ci wyślę w pełni za free. Dam ci znać na PW.
Brak przedniej okładki to mikroporoblem, kiedy jest tylna i manual. Na półeczce i tak widać grzbiet, a jeśli jakaś dobra dusza z forum zrobi mi skan przedniej okładki to sobie ją dodrukuję  :)

Offline gumislav

• *
  • 1304
  • 2
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2016, 19:42:21 »
Po solidnej przerwie wraca gumislav i jego kanał  :)
W ramach rehabilitacji za ostatnie youtubowe nieróbstwo dzisiaj wrzucam trzy filmiki za jednym zamachem.
Były one przy okazji swoistym szkoleniem dla mnie jak nagrywać... a raczej jak nie nagrywać! Wiem już, że nie mogę tak machać rękoma z przedmiotem przed kamerą no i nie mogę robić aż tak dużych zbliżeń, bo obraz traci ostrość. Obiecuję wyeliminować te babole w następnych filmikach, aby zainteresowanym oglądało je się w końcu przyjemnie  :)
A dzisiaj...

Prezentacja Quake II, którego skompletowałem dzięki pomocy użytkownika forum o pseudonimie Basteq, którego pozdrawiam.

Filmik prezentujący oryginalnego pada SONY DualShock 2 do PlayStation 2 w blistrze. Filmik mało interesujący, jest to raczej obrazowy spis cech pudełka, aby osoby zainteresowane zakupem oryginału miały porównanie jak powinien on wyglądać.

No i moja prezentacja bardzo fajnego, bogatego w dodatki, kompletu gry Firebugs. Filmik zrobiony trochę bardziej "na luzie" od pozostałych  ;)

Na koniec zapraszam do śmiałego komentowanie i przekazywania wszelkich uwag krytycznym, gdyż to właśnie dzięki nim mam zamiar zacząć w końcu kiedyś nagrywać w pełni znośne materiały  ;)

Offline Basteq

• *
  • 33
  • 0
  • Sebastian Brejza
  • PSN ID: Basteq_PL
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2016, 20:11:25 »

Potwierdzam, kiedyś fajnie grali :)

Online Bodzio

• *
  • 5612
  • 26
    • strefaPSX
  • PSN ID: Bodzio_PSX
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2016, 20:11:40 »
Akurat komentowałem na YT zaraz po wrzutach ;) Widać progres i to spory. W takim tempie za pół roku wynajmiesz studio nagraniowe :D Materiały też ciekawe, aczkolwiek ich długość może wielu przeszkadzać. Mi nie, bo lubię takie historie, ale większość pewnie nie skupi się na całości.

Offline makumator

• *
  • 789
  • 0
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 09, 2016, 20:54:04 »
Przyznaję bez bicia, że ignorowałem te Fire Bugs. Zrobiłeś mi na nie chętkę, nie powiem...
Hey.

Offline gumislav

• *
  • 1304
  • 2
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 10, 2016, 11:32:42 »
"Super biję potwory!!!"
Czyli moja 4-latka kontra Metalheads w Jak 3  :)

Offline makumator

• *
  • 789
  • 0
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 10, 2016, 12:50:22 »
props, jak to Ty ogarnąłeś warkocze.
Hey.